cinselsorunlar.com
  Sık Sorulan Sorular  |  E-Bülten  |  Cinsel Sağlık Terimleri  |  Cinsel Sağlık Kuruluşları  |  Üyelik |  Bağlantılar  |  Kitap Satın Al

 
RUMUZ:

ŞİFRE:


Cinsel Sağlık konusundaki tarama testlerimize katılarak, profil oluşturmamıza katkıda bulunmanızı bekliyoruz.

Cinsellikle ilgili birçok kaynağı bu bölümden kolaylıkla edinebilirisiniz.

UZMANLAR
Yeriniz: Anasayfa>Uzmanlar
Uzm. Dr. Lütfü Hanoğlu
1962 yılında İzmir’de doğdu. 1985 yılında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’nde Nöroloji İhtisası yaptı. 1995’de 6 ay süreyle Gülhane Askeri Tıp Akademisi Nöroloji kliniğinde Prof.Dr. Oğuz Tanrıdağ’ın gözetiminde Davranış Nörolojisi eğitimi aldı. Haziran 1997’de Stockholm Karolinska Institute’te “Postgraduate Course in Alzheimer’s Disease” ve Mart1998’de Univercity of Milan’da “I. International Course in Neuropsychology of Epilepsies” konulu eğitim çalışmalarına katıldı. 1993 - 2000 tarihleri arasında Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi 3.Nöroloji kliniğinde Başasistan olarak görev yaptı.
Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi Nöropsikoloji laboratuvarı ve davranış nörolojisi konsültasyon polikliniğinin kurucusu olan Hanoğlu, 1997’den bu yana Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Epilepsi Cerrahisi Grubu’nun Nöropsikoloji konsültanıdır. İstanbul Memorial Hastanesi ve Alman Hastanesi’nde Nöroloji uzmanı olarak çalışmıştır.
<br>br>
Bilimsel yayın çalışmaları: Sleep and Hypnosis dergisi editör yardımcılığı; Türk Nöroloji Derneği dergisi editör yardımcılığı; “Alzheimer Haber” dergisi editörlüğü (1999 – 2001); Epilepsi ve Nöropsikiyatri Arşivi dergilerinin danışma kurulu üyeliği.

Nörolojik hastaliklarda cinsel bozukluklar / Uzm. Dr. Lütfü HanoğluANKET
Mastürbasyon sizce gerekli midir?

Fikrim yok

Bazen gerekli olabilir

Gerekli değildir

Gereklidir
Yaş:

Prof. Dr. Hayrettin Kara
Mutedil Cinsellik
» Uzmanın diğer yazıları
Prof. Dr. Sabahattin Aydın
Erken Boşalma Sorunundan Nasıl Kurtuluruz?
» Uzmanın diğer yazıları
Uzman Dr. Semra Yalçınkaya
Kadında Orgazm
» Uzmanın diğer yazıları
Uzman Dr. Lütfü Hanoğlu
Nörolojik hastaliklarda cinsel bozukluklar
» Uzmanın diğer yazıları
Operatör Dr. Mustafa Kara
Ağrılı Cinsel İlişki
» Uzmanın diğer yazıları
Doç. Dr. Ekrem Algün
Şeker hastalığı ve iktidarsızlık
» Uzmanın diğer yazıları


  [İletişim]   [Biz Kimiz]   [Telif Hakları]   [Gizlilik ve Üyelik]   [Yasal Sorumluluk]   [Kullanım Kuralları]   [© 2004 cinselsorunlar.com]