cinselsorunlar.com
  Sık Sorulan Sorular  |  E-Bülten  |  Cinsel Sağlık Terimleri  |  Cinsel Sağlık Kuruluşları  |  Üyelik |  Bağlantılar  |  Kitap Satın Al
 
Kadınlarda Sorunlar
Erkeklerde Sorunlar
Eşlerarası Sorunlar
Çocukluk ve Ergenlik
Yaşlılık ve Cinsellik
Hastalık ve Cinsellik

RUMUZ:

ŞİFRE:Cinsel Sağlık konusundaki tarama testlerimize katılarak, profil oluşturmamıza katkıda bulunmanızı bekliyoruz.TELİF HAKLARI
Yeriniz: Anasayfa>Telif hakları
Küre İletişim Grubu A.Ş. (bundan böyle “Küre”) tarafından İstanbul, Türkiye’de tasarlanarak uygulanan ve işletilen www.cinselsorunlar.com (bundan böyle “Site”) sitesini kullanmakla aşağıda yazılı maddelerde yeralan bütün şartları tamamen anlamış ve kabul etmiş sayılırsınız.

Bu metinde Küre, İstanbul, Sıracevizler Cad. 43/3 adresinde yerleşik Küre İletişim Grubu A.Ş. ile bağlı kuruluş ve iştirakleri ile bağlı olduğu şirket yanısıra www.cinselsorunlar.com adresinde yayınlanan web sitesi anlamında kullanılmıştır.

Bu metinde Site; www.cinselsorunlar.com adresinde yayınlanan web sitesi yanısıra, bu sitenin tasarım ve uygulayıcıları, içerik sağlayıcıları, editörleri, uzman yazarları ve konuk yazarları anlamında kullanılmıştır:

1. Site içeriğinin tümü; her türlü metin, resim, fotoğraf, grafik, logo, şekil, çizim, klip, canlandırma, video ve müzik kayıtları, yazılımlar, program kodları; görsel tasarım, teknik tasarım, endüstriyel tasarım ve içerik tasarımı; bilgi mimarisi, derleme, düzenleme ve kurgusu dahil; ve fakat bunlarla sınırlı olmamak üzere her türlü haklar münhasıran Küre’ye ve Sitenin içerik sağlayıcılarına aittir.

2. Siteye kayıtlı üyelerin ve tüm ziyaretçilerin, sitenin interaktif servislerini kullanarak postaladıkları soru, anket cevabı, öneri vs. her türlü mesajın dijital ortamlar dahil, her türlü çoğaltımı, basılı materyallere dönüştürülmesiyle ilgili haklar ticari olanlar da dahil olmak üzere münhasıran Küre’ye aittir.

3. Site ile ilgili her türlü hak ilgili T.C. mevzuatı, uluslararası telif hakkı ve marka yasaları ve uluslararası sözleşmeler ile koruma altındadır.

4. Sitede yeralan unsurlardan herhangi birinin Küre’nin yazılı izni olmaksızın kısmen veya tamamen, doğrudan veya dolaylı olarak aynen ya da başka bir şekilde kullanımı, iktibası, kopya edilmesi, çoğaltılması, değişiklik yapılması, depolanması, başka bir ortama aktarılması, yüklenmesi, postalanması, dağıtımı, nakli, tekrar yayınlanması, teşhiri, uyarlanması, işlenmesi, temsili, ticari amaçla elde bulundurulması, satılması veya yukarıda sayılan fiillerin teşvik edilmesi, yapılmasının kolaylaştırılması yasaktır.

5. Yukarıda aktarılan tüm haklar saklı kalmak koşuluyla, kullanıcılar kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçları için içeriği kullanabilirler ve bilgisayarlarına indirebilirler.

6. Site’nin kayıtlı üyesi olmak ya da Site üzerinden herhangi bir ücretli hizmeti almak, Kullanıcının yukarıdaki haklardan herhangi birini kullanmasına izin vermez.

7. Site adı ve logosu ile Küre adı ve logosu, Küre iştirakleri veya grup şirketleri ile marka sahibi üçüncü kişi şirketlere ait tüm grafik, logo ile mal ve hizmet tescilli markalar olup, başkaları tarafından hiç bir surette kullanılamaz. Kullanıcıların zihinlerinde karışıklığa yol açacak, iktibas oluşturacak, itibar zedeleyecek şekilde bu markaların benzerleri oluşturulamaz.

8. Küre bu maddelerde önceden haber vermeksizin değişiklik yapabilir. Bu maddelerden herhangi birinin geçersiz addolunması diğer maddelerin geçerliliğini etkilemez.

Küre’nin bu şartlardan bir ya da birkaçının ihlali durumunda herhangi bir uyarı ya da bilgi vermeden kullanımınızı kısıtlama ya da son verme hakkı saklıdır.

Lütfen kuralların tümü için ayrıca, Site’de yeralan Kullanım Koşulları Anlaşması, Gizlilik ve Üyelik Anlaşması ve Yasal Sorumluluk Anlaşmasında yeralan açıklamaları okuyunuz.

Gerek burada yeralan kurallar, gerekse yukarıda belirtilen diğer anlaşmalardaki hususlar, ya da başka herhangi bir konu ile ilgi olarak soru, bildirim, eleştiri ve önerilerinizi aşağıdaki adreslerimize iletebilirsiniz:

Lütfen iletişim formunu kullanınız
Posta ile: Küre İletişim Grubu A.Ş. Sıracevizler Cad. 43/3 Şişli 80260 İstanbul
Fax ile: + 90 212 230 5009


Prof. Dr. Hayrettin Kara
Mutedil Cinsellik
» Uzmanın diğer yazıları
Prof. Dr. Sabahattin Aydın
Erken Boşalma Sorunundan Nasıl Kurtuluruz?
» Uzmanın diğer yazıları
Uzman Dr. Semra Yalçınkaya
Kadında Orgazm
» Uzmanın diğer yazıları
Uzman Dr. Lütfü Hanoğlu
Nörolojik hastaliklarda cinsel bozukluklar
» Uzmanın diğer yazıları
Operatör Dr. Mustafa Kara
Ağrılı Cinsel İlişki
» Uzmanın diğer yazıları
Doç. Dr. Ekrem Algün
Şeker hastalığı ve iktidarsızlık
» Uzmanın diğer yazıları


  [İletişim]   [Biz Kimiz]   [Telif Hakları]   [Gizlilik ve Üyelik]   [Yasal Sorumluluk]   [Kullanım Kuralları]   [© 2004 cinselsorunlar.com]