cinselsorunlar.com
  Sık Sorulan Sorular  |  E-Bülten  |  Cinsel Sağlık Terimleri  |  Cinsel Sağlık Kuruluşları  |  Üyelik |  Bağlantılar  |  Kitap Satın Al
 
RUMUZ:

ŞİFRE:


Kadınlarda Sorunlar
Erkeklerde Sorunlar
Eşlerarası Sorunlar
Çocukluk ve Ergenlik
Yaşlılık ve Cinsellik
Hastalık ve Cinsellik


Cinsel Sağlık konusundaki tarama testlerimize katılarak, profil oluşturmamıza katkıda bulunmanızı bekliyoruz.HİZMET KOŞULLARI
Yeriniz: Anasayfa>Hizmet koşulları
Hizmet Koşulları
cinselsorunlar.com sitesinin (“Site”) sunduğu hizmetlerden ve çözümlerden yararlanan, üye olan ya da olamayan bütün kullanıcılarımız aşağıdaki kurallara uymak zorundadır. Siteyi kullanmaya başlamakla bütün bu koşulları kabul ettiğinizi beyan etmiş sayılırsınız.

Aşağıdakileri ve benzerlerini yapmakla Kullanım Koşullarını ihlal etmiş olursunuz:

1- Servislerimizi, tartışma formlarını ve benzerlerini Türkiye Cumhuriyeti Kanunları'na ya da Uluslararası Hukuk Kuralları'na göre suç teşkil edecek bilgiler aktarmak için kullanmak.

2- Site platformunu 3. Şahıslara zarar verebilecek ya da zarar verildiğini düşündürecek şekilde kullanmak

3- Site üzerinden 3. şahıslara ait Üye rumuzları gibi kişisel bilgileri toplamak ve aynen veya değiştirerek sahiplerinin rızası dışında kullanmak.

4- Site’nin servislerine, Küre’nin ya da 3. şahısların bilgisayar sistemlerine zarar vermeye yönelik her türlü işlemi yapmak,

5- Site içeriğini yazılı izin almaksızın sunulan her türlü içeriği yazılı izin olmaksızın kaynak göstermek suretiyle dahi kullanmak veya 3. şahıslara kullandırmak,

6- Site’de yeralan Yasal Sorumluluk, Telif Hakları ve Üyelik ve Gizlilik Koşulları anlaşmalarında yeralan diğer koşulları ihlal etmek.


Kullanım Koşulları Anlaşması’nın ihlali halinde Küre aşağıdakilerden birini ya da birden fazlasını münferiden ya da birlikte yapabilecektir:

- Sözlü ya da Yazılı Uyarı
- Üyeliğin iptali
- Hizmet ve çözümlerin kısmen veya tamamen askıya alınması
- Yasal yollara başvurulması

3. bir şahsın Site’yi kullanarak, dolaylı veya doğrudan zarara verdiğini düşünüyorsanız:

Site’nin adı ya da servisleri kullanılarak zarara uğratıldığınıza inanıyorsanız ve herhangi bir biçimde Kullanım Koşullarının ve kuralların ihlal edildiğini düşünüyorsanız lütfen Küre ve Site ile ilişki kurunuz. Bunun için aşağıdaki adreslerimizi kullanabilirsiniz.

Böyle bir durumda lütfen aşağıdaki bilgi ve belgelerden mümkün olanlar ile başvurunuz:

- Size ulaşabileceğimiz adres bilgileriniz.
- İhlal veya zararın ayrıntılarını kapsayan e-mail ya da faks mesajı.
- Varsa zarar verdiğine veya ihlal ettiğine inandığınız kullanıcıya ait bilgiler. (IP adresi, tarih ve saat, adres vb)
- Kanıtlar (e-posta mesajı, log dosyası gibi)

Bu bildirimlerde gizlilik kuralına titizlikle uyulacaktır.

Aşağıdaki durumlarda gizlilik kuralına uyulmayacaktır:

Site kullanıcılarına ait bilgilerin 3. şahıslara verilmesi mümkün değildir. Ancak Mahkeme kararı ile bilgi istenmesi istisnadır.

Yasal olmayan, üçüncü şahıslara zarar verebilecek veya Kullanım Koşullarına ve diğer belirtilen kurallara aykırı kullanımlarda yasal girişimde bulunmamız gerektiğinde de gizlilik kurallarına uyulmayabilinecektir.

Harhangi bir kullanıcımızın ya da 3. Şahsın bir kullanıcımızdan kaynaklanarak zarar gördüğünün düşünülmesi halinde Resmi Makamlarla işbirliği içinde bulunmamız gerekebilir. Bu durumda da zarar verdiği düşünülen kullanıcı ile ilgili bilgilerin Resmi Kurumlarla paylaşılması da gizlilik kurallarına uyulmayacak durumlardandır.

Lütfen kuralların tümü için ayrıca, Site’de yeralan Telif Hakları Anlaşması, Gizlilik ve Üyelik Anlaşması ve Yasal Sorumluluk Anlaşmasında yeralan açıklamaları okuyunuz.

Gerek burada yeralan kurallar, gerekse yukarıda belirtilen diğer anlaşmalardaki hususlar, ya da başka herhangi bir konu ile ilgi olarak soru, bildirim, eleştiri ve önerilerinizi aşağıdaki adreslerimize iletebilirsiniz:

Lütfen iletişim formunu kullanınız
Posta ile: Küre İletişim Grubu A.Ş. Sıracevizler Cad. 43/3 Şişli 80260 İstanbul
Fax ile: + 90 212 230 5009


Prof. Dr. Hayrettin Kara
Mutedil Cinsellik
» Uzmanın diğer yazıları
Prof. Dr. Sabahattin Aydın
Erken Boşalma Sorunundan Nasıl Kurtuluruz?
» Uzmanın diğer yazıları
Uzman Dr. Semra Yalçınkaya
Kadında Orgazm
» Uzmanın diğer yazıları
Uzman Dr. Lütfü Hanoğlu
Nörolojik hastaliklarda cinsel bozukluklar
» Uzmanın diğer yazıları
Operatör Dr. Mustafa Kara
Ağrılı Cinsel İlişki
» Uzmanın diğer yazıları
Doç. Dr. Ekrem Algün
Şeker hastalığı ve iktidarsızlık
» Uzmanın diğer yazıları


  [İletişim]   [Biz Kimiz]   [Telif Hakları]   [Gizlilik ve Üyelik]   [Yasal Sorumluluk]   [Kullanım Kuralları]   [© 2004 cinselsorunlar.com]